Inwentaryzacje / Zarządzanie majątkiem

Nasze kompleksowe podejście do zarządzania majątkiem opiera się na trzech filarach:

Metodyka

Oferujemy ponad 20-letnie doświadczenie i ogromną wiedzę wynikającą z przeprowadzenia setek inwentaryzacji i analiz z obszaru majątku w firmach i organizacjach z bardzo wielu branż.

Stawiamy na rozwój i nowoczesność. Nasza autorska metodyka Inwentaryzacja 5.0 jest rozwinięciem dotychczasowych metod inwentaryzacji w kierunku automatyzacji procesów pozwalającej obrazować stan aktywów w sposób ciągły.

System informatyczny

Platforma exino – nowoczesny i inteligentny system informatyczny wspierający procesy ewidencji, zarządzania oraz inwentaryzacji składników majątku. Zapewnia pełną kontrolę nad każdym składnikiem majątku od momentu zakupu, poprzez użytkowanie aż do momentu likwidacji. W naszym rozwiązaniu exino wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie – Microsoft .NET, kody kreskowe oraz RFID

Nasza kadra

Eksperci w centrali oraz rozlokowane w całej Polsce zespoły doświadczonych audytorów. Jesteśmy w stanie sprawnie, szybko i w jednolity sposób przeprowadzić nawet skomplikowane inwentaryzacje dla firm o rozbudowanej strukturze organizacyjnej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

iqfm-offer-merch-6

Dlaczego warto?

Zespół IQFM to doświadczenie płynące z:

  • setek zrealizowanych analiz, konsultacji i inwentaryzacji
  • wieloletniego dostosowywania rozwiązań do indywidulanych wymagań naszych klientów z różnych branż
  • współpracy z dużymi organizacjami z bardzo złożonym majątkiem, często będącym wynikiem fuzji i połączeń wielu organizacji

W celu uzyskania indywidualnej oferty – skontaktuj się z nami!

IQFM Sp. z o.o.

WSPÓŁPRACA

Dorota Sobieraj

dorota.sobieraj@iqfm.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone IQFM | Designed by PJANA