Video-Doradca/Video-Sprzedawca on-line

Rozmawiaj z klientami wprost ze strony www!

Oferujemy nowoczesny system, który wspiera komunikację i sprzedaż produktów i usług on-line. Gwarantuje szybkie połączenie z video-doradcą, video-sprzedawcą lub video-promotorem i komfortowy proces rozmowy doradczej czy sprzedażowej. Jego zaawansowane funkcje umożliwiają konsultantowi udostępnianie ekranu, dołączenie do rozmowy specjalisty produktowego, rejestrację klientów i ich zamówień, video-identyfikację tożsamości klienta z biometrią twarzy oraz zdalne podpisanie umowy. Ponadto wszystkie połączenia są szyfrowane, zapewniając przetwarzanie danych w zgodzie z RODO.

Szybki i prosty proces wdrożenia i obsługi:

Połączenie wideo z doradcą bezpośrednio z CTA osadzonego na stronie internetowej lub w sklepie internetowym.

Dodaj na swojej stronie banner informujący o połączeniu wideo z Twoim doradcą. Po kliknięciu klient zostanie przekierowany na specjalnie przygotowaną stronę z listą Twoich sklepów, oddziałów, departamentów.

Prosty i intuicyjny proces połączenia z doradcą.

Badanie i ocena zgodności ułożenia produktów zgodnie z planogramami, organizacji przestrzeni sprzedażowej, jakości wykonanej usługi oraz innych wskaźników.

Rozmowa wideo z doradcą.

Rozmowa wideo z doradcą pozwoli na szybką obsługę klienta z wykorzystaniem wielu funkcji wspomagających. Sprzedawca wyświetli produkty lub pokaże je live z kamerki w telefonie, pomoże w wyborze i zamknie sprzedaż w trakcie jednej rozmowy.

W celu uzyskania indywidualnej oferty – skontaktuj się z nami!

IQFM Sp. z o.o.

WSPÓŁPRACA

Dorota Sobieraj

dorota.sobieraj@iqfm.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone IQFM | Designed by PJANA