Standy i ekspozytory

Oryginalny i skuteczny sposób na reklamę Twojej działalności

Standy i ekspozytory

Nasze podejście do prowadzenia biznesu jest skoncentrowane na osiąganiu kompromisu we współpracy z klientem, rozumieniu jego oczekiwań, nieustannych wyzwań, którym są poddawane działy Marketingu i Sprzedaży.

Nasz zespół stawia na innowacyjność, efektywność i terminowość, co pozwala nam funkcjonować na tak trudnym rynku i z dużym powodzeniem realizować kampanie reklamowe.

Profesjonalna reklama BTL

Wieloletnie doświadczenie marketingowe naszego zespołu sprawiło, że jesteśmy specjalistami w świadczeniu usług z zakresu działań promocyjnych skierowanych do osób indywidualnych. Naszą działalność opieramy na strategii komunikacji marki znanej jako reklama BTL. Tym skrótem określa się działania reklamowe skierowane do wybranych grup odbiorców, przybierające formy sms-ów, marketingu w wyszukiwarkach czy direct mailingu. Oferowane przez naszą agencję reklamową działania w formacie BTL wyróżniają się skutecznością. Właśnie dlatego zaufało nam szerokie grono właścicieli firm i przedsiębiorstw. Coraz chętniej do sprzedaży danego produktu wykorzystuje się właśnie reklamę BTL. Przykłady pokazują, że mogą być one indywidualnie dopasowane do danego grona odbiorców. Dzięki temu ta forma promocji może być jeszcze skuteczniejsza. Na konkurencyjnym rynku tworzonym przez warszawskie agencje reklamowe BTL zdobyliśmy zaufanie licznych Klientów. W ramach współpracy nasz zespół wykorzystuje kreatywne podejście poparte specjalistyczną wiedzą. W ten sposób tworzymy indywidualnie opracowane strategie działania, których nie oferują inne agencje BTL. To jedna z cech, które wyróżniają naszą firmę. Dzięki temu reklama BTL może skutecznie przyciągać nowych klientów i zwiększać rozpoznawalność marki. Zróżnicowana oferta naszej organizacji pozwala na dopasowanie usług do wymagań firm z dowolnej branży. Reklama BTL jest zatem dostosowywana pod spersonalizowane projekty. Podchodząc do zleceń indywidualnie zapewniamy rezultaty najwyższej jakości. Pomimo faktu, że naszą konkurencją są renomowane warszawskie agencje reklamowe BTL, możemy poszczycić się ogromnym zaufaniem odbiorców i świetnymi opiniami w Internecie. Mamy doświadczenie zarówno w obsłudze eventów, jak i projektowaniu materiałów POS.

Reklama BTL – skuteczne działania promocyjne

W ramach reklamy wdrażamy strategie dopasowane do potrzeb każdego z Klientów. Zaliczając się do grona, w skład którego wchodzą renomowane warszawskie agencje reklamowe BTL, proponujemy m.in. tworzenie specjalistycznych standów, sampling, wynajem hostess i wiele innych. Wykorzystanie naszego rozbudowanego parku maszynowego pozwala na kompleksową realizację zleceń. W branży, w jakiej działają agencje BTL gwarantuje to terminowość oraz skuteczność. W większych miastach taka forma promocji jest bardzo istotna. BTL w Warszawie przykładowo, może skutecznie pomóc wyróżnić się na tle konkurencji. Nasi eksperci IQFM doradzają w kwestii wyboru odpowiednich rozwiązań i oferują wsparcie na wszystkich etapach współpracy. Żadne warszawskie agencje reklamowe BTL nie oferują tak kompleksowej i przystępnej cenowo oferty jak IQFM. Dbamy przy tym o najwyższą jakość obsługi oraz komunikacji z każdym Klientem. Świadczone przez agencje BTL usługi sprawdzą się zarówno w przypadku dużych, jak i mniejszych firm. Niezależnie od wielkości prowadzonej działalności, każdy kontrahent traktowany jest na równi. Wiemy, jak ważna jest skuteczna i spersonalizowana reklama, więc podobnie jak inne najlepsze agencje BTL stawiamy na różnorodne kanały marketingowe. Skupiamy się na tych najbardziej efektywnych w przypadku konkretnej współpracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

iqfm-offer-stand

Dlaczego warto?

Dysponujemy bardzo rozbudowaną introligatornią, maszynami do szybkiego kaszerowania i sztancowania, maszynami do pełnej oprawy introligatorskiej, urządzeniami falcującymi, linią do oprawy zeszytowej, klejonej, twardej, pracownią makiet i wykrojników, termoformierką, ploterami CNC, frezarkami górno-wrzecionowymi z wrzecionem uchylnym, centrum obróbcze do tworzyw, drewna i materiałów drewnopodobnych.
Świadczymy doradztwo techniczne, doradztwo przy tworzeniu briefów, odpowiedniej specyfikacji technicznej, rozwiązań technologicznych dla kampanii BTL – owych.
Przez cały czas trwania procesu produkcyjnego kontrolujemy nasze wyroby pod kątem jakościowym, jak również utrzymania wcześniej uzgodnionych harmonogramów dostaw.

W celu uzyskania indywidualnej oferty – skontaktuj się z nami!

IQFM Sp. z o.o.

WSPÓŁPRACA

Dorota Sobieraj

dorota.sobieraj@iqfm.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone IQFM | Designed by PJANA