Standy i ekspozytory

Oryginalny i skuteczny sposób na reklamę Twojej działalności

Standy i ekspozytory

Nasze podejście do prowadzenie biznesu jest skoncentrowane na osiąganiu kompromisu we współpracy z klientem, rozumieniu jego oczekiwań, nieustannych wyzwań, którym są poddawane działy Marketingu i Sprzedaży.

Nasz zespół stawia na innowacyjność, efektywność i terminowość, co pozwala nam funkcjonować na tak trudnym rynku i z dużym powodzeniem realizować kampanie reklamowe.

iqfm-offer-stand

Dlaczego warto?

Dysponujemy bardzo rozbudowaną introligatornią, maszynami do szybkiego kaszerowania i sztancowania, maszynami do pełnej oprawy introligatorskiej, urządzeniami falcującymi, linią do oprawy zeszytowej, klejonej, twardej, pracownią makiet i wykrojników, termoformierką, ploterami CNC, frezarkami górno-wrzecionowymi z wrzecionem uchylnym, centrum obróbcze do tworzyw, drewna i materiałów drewnopodobnych

Świadczymy doradztwo techniczne, doradztwo przy tworzeniu briefów, odpowiedniej specyfikacji technicznej, rozwiązań technologicznych dla kampanii BTL – owych.

Przez cały czas trwania procesu produkcyjnego, kontrolujemy nasze wyroby pod kątem jakościowym, jak również utrzymania wcześniej uzgodnionych harmonogramów dostaw.

W celu uzyskania indywidualnej oferty skontaktuj się z nami przechodząc do zakładki kontakty.

IQFM Sp. z o.o.

WSPÓŁPRACA

Krzysztof Kulesza

krzysztof.kulesza@iqfm.pl

Tel.: +48 516 006 899

Wszystkie prawa zastrzeżone IQFM | Designed by PJANA