Shopper Marketing

Shopper marketing to wszelkiego rodzaju działania skierowane wobec osób odwiedzających sklep, zmierzające do tego, aby dana osoba podjęła decyzję o zakupie konkretnego produktu. 

Odpowiednio zastosowany przynosi wymierne efekty, co powoduje, iż coraz więcej budżetów przerzucanych jest z mediów na działania shopper marketingowe. W wielu firmach zostały wyodrębnione osobne działy, które zajmują się tylko shopper marketingiem. 

Poprzez trafne określenie potrzeb klienta oraz wdrożenie skutecznych działań nie tylko uda się sprzedać produkt, ale także zwiększyć świadomość marki, dzięki czemu klient sięgnie po ten sam produkt podczas kolejnych zakupów.

Nadrzędnym zadaniem shopper marketingu jest oddziaływanie na kupujących w środowisku sklepowym, gdzie dochodzi do decyzji zakupowej i akcji, czyli samego zakupu. Natomiast cały proces to skoncentrowane działania obejmujące wiele kanałów dotarcia do potencjalnych konsumentów, także jeszcze zanim trafią do sklepu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

iqfm-offer-9

Dlaczego warto?

Nasz zespół dedykowany do działań z dziedziny shopper marketingu opracowuje kompletne projekty komunikacji, od etapu powstania konceptu, poprzez projektowanie, zarządzanie produkcją aż po wdrożenie w sklepie, a także zapewnia pełną obsługę prawną i księgową. Projektujemy najlepsze rozwiązania w oparciu o cele klienta i zawsze mamy na uwadze optymalizację kosztów.

W zakresie shopper marketingu wykonaliśmy wiele realizacji dla znanych marek. Świadczą o tym opinie naszych Klientów oraz listy referencyjne. W shopper marketingu wygrywa ten, kto najszybciej dostrzega trendy, a następnie wdraża odpowiednie działania. Naszym zadaniem jest dopasowanie działań shopper marketingowych do strategii oraz dotarcie z odpowiednim komunikatem do grupy docelowej, dostarczenie rozwiązań tailor made.

W celu uzyskania indywidualnej oferty – skontaktuj się z nami!

IQFM Sp. z o.o.

WSPÓŁPRACA

Dorota Sobieraj

dorota.sobieraj@iqfm.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone IQFM | Designed by PJANA