Rekrutacja i leasing pracowniczy

Rynek pracy w Polsce dynamicznie się zmienia, a proces poszukiwania i zatrudnienia nowego pracownika jest coraz bardziej kosztowny i przede wszystkim czasochłonny. W celu przyspieszenia procesu jak również ze względów ekonomicznych, coraz częściej firmy decydują się na korzystanie z usług outsourcingowych, które przejmują wszystkie zadania w procesie lub outstaffingowych, które odciążają przede wszystkim dział personalny.

Czym jest leasing pracowniczy?

Outstaffing lub leasing pracowniczy to rodzaj zatrudnienia, w którym pracownik wykonuje wszystkie obowiązki służbowe wobec klienta, będąc oficjalnie zatrudnionym przez IQFM. To my pełnimy rolę pracodawcy, a więc odpowiadamy za nawiązanie współpracy i administrowanie, za wypłatę wynagrodzenia i często, za zapewnienie wyposażenia, podczas gdy Klient zarządza pracą zatrudnionej przez nas osoby i zleca jej zadania. Dlatego też leasing pracowniczy jest wykorzystywany m.in. w dynamicznie rozwijających się branżach, gdzie zapotrzebowanie na pracowników jest bardzo duże. Znacząco ułatwia zarządzanie kadrą składającą się z dużej liczby osób.

Leasing pracowniczy wiąże się z wieloma korzyściami, zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Często jest rozwiązaniem tańszym, a z reguły szybszym, bardziej elastycznym i jakościowym niż zatrudnienie własnych pracowników.

Na rynku działamy od 1996 roku, posiadamy ogromną bazę pracowników w terenie oraz ciągle rekrutujemy nowych. Dostarczamy zatrudnionych dla sieci sklepów, a także dla producentów i dostawców.

iqfm-offer-6

Dlaczego warto?

Nasz zespół jest odpowiedzialny za to, aby właściwie dopasować osoby pod kątem umiejętności do wymagań stanowiska zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta. Posiadamy odpowiednie systemy wspomagające proces rekrutacji, selekcję kandydatów oraz zatrudnienie. Dbamy przy tym o dostępność naszych usług zarówno dla firm, jak i potencjalnych pracowników, przeprowadzając m.in. erekrutacje za pośrednictwem internetu. Każdy etap procesu jest realizowany z zachowaniem najwyższego poziomu profesjonalizmu.

Jeśli planujesz wprowadzić zmiany w strukturze firmy lub uruchomienie nowego projektu skontaktuj się z nami, wspólnie ustalimy strategię działania, zbudujemy plan oparty na priorytetach oraz płynnie wdrożymy systemy współpracy. Planujemy indywidualną strategię dla każdego klienta, uwzględniając specyfikę stanowisk, dostępne narzędzia oraz budżet.

Szukasz profesjonalnej agencji doradztwa personalnego? Proponujemy nasze usługi także w tym zakresie. Pomożemy Ci skutecznie przeprowadzić proces rekrutacji. Nasz zespół stworzy kompleksowy plan działania dla Twojej firmy za pomocą odpowiednich narzędzi, które obniżą koszty i pozwolą zatrudnić właściwy personel.

W celu uzyskania indywidualnej oferty skontaktuj się z nami przechodząc do zakładki kontakty.

IQFM Sp. z o.o.

WSPÓŁPRACA

Krzysztof Kulesza

krzysztof.kulesza@iqfm.pl

Tel.: +48 516 006 899

Wszystkie prawa zastrzeżone IQFM | Designed by PJANA