Rekrutacja i leasing pracowniczy

Rynek pracy w Polsce dynamicznie się zmienia, a proces poszukiwania i zatrudnienia nowego pracownika jest coraz bardziej kosztowny i przede wszystkim czasochłonny. W celu przyspieszenia procesu jak również ze względów ekonomicznych, coraz częściej firmy decydują się na korzystanie z usług outsourcingowych, które przejmują wszystkie zadania w procesie lub outstaffingowych, które odciążają przede wszystkim dział personalny.

Outstaffing lub leasing pracowniczy to rodzaj zatrudnienia, w którym zatrudniona osoba wykonuje wszystkie obowiązki służbowe wobec klienta, będąc oficjalnie zatrudnioną przez IQFM. To my pełnimy rolę pracodawcy, a więc odpowiadamy za zatrudnienie i administrowanie, za wypłatę wynagrodzenia i często, za zapewnienie wyposażenia, podczas gdy Klient zarządza pracą naszego pracownika i zleca mu zadania.

Leasing pracowniczy wiąże się z wieloma korzyściami, zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Często jest rozwiązaniem tańszym, a z reguły szybszym, bardziej elastycznym i jakościowym niż zatrudnienie własnych pracowników.

Na rynku działamy od 1996 roku, posiadamy ogromną bazę pracowników w terenie oraz ciągle rekrutujemy nowych. Dostarczamy pracowników dla sieci sklepów a także dla producentów i dostawców.

iqfm-offer-6

Dlaczego warto?

Nasz zespół w biurze jest odpowiedzialny za to, aby właściwie dopasować osoby pod kątem umiejętności do wymagań stanowiska zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta. Posiadamy odpowiednie systemy wspomagające rekrutację, selekcję kandydatów oraz zatrudnienie. Dbamy o to, aby każdy etap procesu był wykonany z zachowaniem najwyższego poziomu profesjonalizmu.

Jeśli planujesz wprowadzić zmiany w strukturze firmy lub uruchomienie nowego projektu skontaktuj się z nami, wspólnie ustalimy strategię działania, zbudujemy plan oparty na priorytetach oraz płynnie wdrożymy systemy współpracy. Planujemy indywidualną strategię dla każdego klienta, uwzględniając specyfikę stanowisk, dostępne narzędzia oraz budżet.

Szukasz profesjonalnej agencji doradztwa personalnego? Jesteśmy tu! Pomożemy Ci skutecznie przeprowadzić proces rekrutacji. Nasz zespół stworzy indywidualną strategię dla Twojej firmy za pomocą odpowiednich narzędzi, które obniżą koszty procesu i pozwolą zatrudnić właściwy personel.

W celu uzyskania indywidualnej oferty skontaktuj się z nami przechodząc do zakładki kontakty.

IQFM Sp. z o.o.

WSPÓŁPRACA

Krzysztof Kulesza

krzysztof.kulesza@iqfm.pl

Tel.: +48 516 006 899

Wszystkie prawa zastrzeżone IQFM | Designed by PJANA