Konferencja DIY RETAIL SUMMIT 2023 odbyła się 12 października w Warszawie.   

Na początek kilka faktów o III edycji konferencji.

  • Blisko 150 uczestników
  • 12 prelegentów
  • Kilkanaście godzin wykładów, warsztatów i spotkań networkingowych
  • Wieczór w stylu Casino Royal
  • Premiera książki „Negocjacje – droga do porozumienia” autorzy: Artur Dłubak i Roman Szymczak

Tegoroczna, trzecia edycja wydarzenia skierowanego do profesjonalistów działających w branży DIY była pod wieloma względami wyjątkowa. Zainteresowanie udziałem w konferencji było ogromne, poziom merytoryczny wysoki, a organizacja wieczoru poprzedzającego oficjalne rozpoczęcie wykładów i warsztatów, prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Podczas konferencji swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się doświadczeni i opiniotwórczy eksperci-praktycy, przedstawiciele sieci handlowych, producentów i firmy badawczej. To pozwoliło uczestnikom poznać różne perspektywy na najbardziej aktualne zagadnienia branżowe.

Prezentacja najnowszych trendów i technologii, a także wyników badań wraz z analizą wyzwań i zagrożeń, nie tylko dała możliwość aktualizacji swoich informacji, ale także była znakomitym źródłem inspiracji i nowych pomysłów.

Dodatkowo solidna dawka wiedzy została połączona z praktyką, ponieważ tegoroczna agenda była podzielona na część panelową i warsztatową. Wiemy, że to rozwiązanie spotkało się z uznaniem i satysfakcją uczestników.

Mamy nadzieję, że udział w konferencji DIY RETAIL SUMMIT 2023 przełoży się dla jej odbiorców na realne korzyści w postaci zwiększenia sprzedaży i dalszego, dynamicznego rozwoju ich firm.

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w DIY RETAIL SUMMIT 2023, Prelegentom, a także naszemu Partnerowi TM360, z którym od pierwszej edycji organizujemy to ważne, branżowe wydarzenie.

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się 17 października 2024.

Koniecznie zanotujcie w kalendarzu!