Wspólnie z naszym partnerem TM360 po raz drugi zorganizowaliśmy konferencję Nowoczesny Trade Marketing w Branży DIY.

Po zakończonej właśnie edycji nabraliśmy pełnego przekonania, że takie spotkania są bardzo potrzebne. Możliwość zgłębienia zagadnień związanych z branżą DIY, poznania najnowszych trendów, strategii, prognoz czy wyników badań, jak również analiza wyzwań i zagrożeń, to prawdziwa gratka dla wszystkich działających w tym sektorze.

Nie do przecenienia jest także fakt, że poszczególne kwestie prezentowane były z rożnych punktów widzenia, tj. z perspektywy producenta, sieci handlowej, ekspertów sprzedaży czy pracowni badawczej.

Nikogo też nie trzeba przekonywać, że wymiana doświadczeń i spostrzeżeń w eksperckim gronie w ramach części networkingowej, to również istotny punkt takiego wydarzenia.

👉 Tak właśnie było na naszej konferencji❗

➡️Chciałabym serdecznie podziękować Prelegentom, którzy zagwarantowali wysoki poziom merytoryczny, a także wszystkim zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia.

➡️Bardzo dziękuję Uczestnikom, którzy swoim licznym przybyciem oraz feedbackiem, który otrzymaliśmy w ostatnich dniach utwierdzają nas w przekonaniu, że wysiłek włożony w przygotowanie konferencji ma sens i w bardzo istotny sposób wspiera Was w rozwoju Waszych biznesów.

📌 Gorąco zapraszamy już za rok!

Mamy datę: 12 października 2023. 📅

Koniecznie zanotujcie w kalendarzu❗❗❗