Zmiany w strukturze właścicielskiej! IQFM w 100% w polskich rękach!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż w dniu 01.04.2022 w wyniku wzajemnego porozumienia i transakcji pomiędzy udziałowcami firmy IQFM Sp. z o.o., wszystkie udziały strony rosyjskiej – większościowego udziałowca branżowego, firmy OPEN Group – zostały umorzone i IQFM Sp. z o.o. jest obecnie spółką całkowicie polską, należącą w 100% do Arkadiusza Wróblewskiego i Krzysztofa Kuleszy.
Zmiany będą wkrótce widoczne zarówno w rejestrze beneficjentów rzeczywistych jak i w KRS.


Pragniemy podkreślić, że umorzenie udziałów strony rosyjskiej nie ma podłoża ekonomicznego, biznesowego, gdyż IQFM Sp. z o.o. jest w bardzo dobrym stanie, a wspólny projekt z OPEN Group również dawał podstawy do rozwoju. Jedynym powodem umorzenia udziałów strony rosyjskiej jest obecna sytuacja polityczna i brak podłoża oraz perspektyw dla wspólnych polsko – rosyjskich przedsięwzięć gospodarczych.


IQFM Sp. z o.o., już z nową strukturą właścicielską kontynuuje obsługę wszystkich klientów na równie dobrym jak dotychczas poziomie oraz rozwija nowe projekty wspierające sprzedaż, o czym wkrótce będziemy informować.

Z poważaniem

Arkadiusz Wróblewski

Krzysztof Kulesza

Właściciele IQFM